Proszę o pomoc /wadliwy laptop/

Regulamin forum
Forum.WybieramLaptopa.pl
Niniejszy regulamin określa zasady wykorzystywania usługi forum internetowego „WybieramLaptopa.pl”. Usługa, o której mowa polega na umożliwieniu publikowania za pośrednictwem Forum pytań, odpowiedzi na pytania, pomysłów, opinii, komentarzy, informacji oraz innych danych.
1.Za zamieszczane posty na forum Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
2.Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczenie na Forum wypowiedzi naruszających przepisy prawa.
3.Administrator i moderatorzy mają prawo do usunięcia postu, który w jakiś sposób obraża innych użytkowników forum (Zakaz pisania wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby)
4.Zakaz dokonywania za pośrednictwem Forum działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
5.Zakaz umieszczania zdjęć o tematyce (pornografia, zboczenia, itp).
6.Zakaz zamieszczania na Forum reklam, materiałów promocyjnych bez zgody administratora.
7.Zakaz rozpowszechnianie wszelkiego rodzaju „oprogramowania” - materiałów naruszających prawa autorskie, zagrażających prawom własności przemysłowej i osób trzecich.
8.Administrator ma prawo usunąć Użytkownika z Forum bez podania przyczyny.
9.Wszelkiego rodzaju publikacje nie Twojego autorstwa na forum powinny zawierać jednoznaczne określenie tego źródła. Zakaz zamieszczania w postach całych zbiorów (artykułów) z obcych źródeł.
10.Pisanie na forum Tekstu nie Twojego autorstwa (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, i za wyrażeniem jego zgody.
11.Administrator przyjmuje wszelkie uwagi na temat Forum pod adresem email: admin.forum@wybieramlaptopa.pl
12. Administrator ma prawo do usunięcia postu na forum bez podania przyczyny.
13.Forum.WybieramLaptopa.pl nie gromadzi oraz nie przetwarza danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29-08-1997 roku o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Proszę o pomoc /wadliwy laptop/

Proszę o pomoc /wadliwy laptop/

autor: Michzer » 09 maja 2019, 19:59

Cześć, mam problem z laptopem firmy Acer.

Od pierwszego dnia po zakupie, laptop był wadliwy, a dzień później został on wysłany do naprawy. Wymienione zostało: 1 naprawa - płyta główna i oprogramowanie (100% zużycia procesora), a po jej wymianie pojawiły się problemy z dyskiem twardym. Kilka "napraw" później (patrz wymiana oprogramowania) wymieniony został dysk HDD i po raz kolejny oprogramowanie. Od jego wymiany borykam się z jeszcze bardziej opornym działaniem laptopa, działanie dysku ciągle wykazuje 100%, a ponad to laptop się przegrzewa. Przed wymianą HDD nie działy się takie rzeczy, bo nie mogę powiedzieć, że laptop w pełni działał. Jest on jeszcze na gwarancji. Czy jest to normalne, że Acer twierdzi, że działanie sprzętu jest "w normie" oraz jest on nie wadliwy, mimo osądzania mnie o "grzebanie" w śrubkach i licznym potwierdzaniu wad? Pytanie jest stąd, że chcę zrezygnować z umowy wiążącej mnie z tą firmą i zwrot gotówki. Proszę o pomoc

Na górę